Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
20.10.2013 20:45 - След 73 мача Ивайло Стоянов е първият, отсъдил дузпа, 1 ч.к. и 9 Ж.к. срещу Лудогорец на Кирил Домусчиев в "А група, Лудогорец - Литекс 2:4 в 13-и кръг
Автор: stefbelchev Категория: Лайфстайл
Прочетен: 1383 Коментари: 0 Гласове:
3

Последна промяна: 20.10.2013 23:06

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
  Историческо! След 73 мача - първа дузпа, 1 ч.к. и 9 Ж.к. срещу Лудогорец в "А" група. Ивайло Стоянов image е първият смелчага, отсъдил най-тежкото наказние срещу зелените в елита.
   В 64-ата мин. пък Лудогорец имаше основни претенции за дузпа при 1:3
, след като Стр. Попов игра с ръка на гол-линията, но съдията Ивайло Стоянов  подмина ситуацията. imageimage    По време на дербито между Лудогорец и Литекс (2-4) от 13-ия кръг се стигна до исторически момент за шампионите от Разград - за първи път в историята на отбора в "А" група бе отсъдена дузпа срещу Лудогорец.
   Това се случи в 29-ата минута на дербито с Литекс, след като Козмин Моци фаулира Миро Манолов в наказателното поле и реферът Ивайло Стоянов показа бялата точка. Той е първият смелчага, отсъдил най-тежкото наказние срещу зелените в елита, където Лудогорец вече има 73 изиграни мача.
0:1 Манолов 18`
0:2 Бодуров 25`
0:3 Джазула - дузпа 30`
1:3 Мисиджан 51`
1:4 Славчев 80
2:4 Дяков - д. 87
В 87-ата минута Бодуров и Кишада бяха изгонени след голямо меле на терена, след напускащия прекалено бавно терена Ваюши.