Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.10.2012 02:17 - DO 22.03.2013 ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ, група В & Регламента за Световното първенство по футбол 2014 (зона Европа)
Автор: stefbelchev Категория: Лайфстайл
Прочетен: 1651 Коментари: 2 Гласове:
11

Последна промяна: 20.10.2012 07:00

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg

I. Своя четвърти мач без загуба записаха националните ни футболисти при първото си гостуване от началото на квалификационния турнир. Нулевото равенство в Прага с чехите е относителен успех. На фона на блатните резултати допреди тази кампания-успехът е налице. На фона на желание за класиране в Бразилия-ще гледаме проез крив макарон финалите в Бразилия без нашите. Със същия брой мачове Италия има 4 точки преднина и е начело в групата ни.
...Моят извод: Нямаме голмайстор, който да бележи голове! В 4 мача сме отбелязали едва 4 гола...Италианците са отбелязали 10 в същия брой мачове! Вратарят ни е неубедителен-допуснал е 3 гола в 4 мача! Компенсираме липсата на класа с много тичане, но умората е видима след 75-80 минута и критичното, досега нефатално, продължава над 10 последни минути?!?!
II. Регламента и условията: Европейската
зона от квалификациите за Световното първенство 2014 се състои от 53 отбора борещи се за 13 места. Квалификационния процес започва след края на Евро 2012, между 7 септември 2012 и 15 октомври 2013.
  Всички 53 нации от УЕФА участват в квалификациите и 13 отбора ще се класират за световното 2014. Тегленето за квалификационните групи бе на 30 юли 2011 в
Рио де Жанейро, Бразилия. Форматът е същият като през 2010. Отборите са разделени в осем групи по шест отбора и една група от пет. Деветте победителя се класират директно за световното 2014, а осемте втори отбора (определени от показаното от тях срещу първия, третия, четвъртия и петия в групата им) ще играят помежду си за определяне на останалите четири нации, които да се класират.

Чехия image 6 сеп "13 16 окт "12 22 мар "13 8 юни "13 3–1

V. Група B - НАШИТЕ 10 КВАЛИФИКАЦИИ(5д+5г) ЗА СВЕТОВНО 2014.

Предишен постинг

1. анонимен - Италия е загубила 2 точки в 4 мача, 2. Чехия е загубила 4 точки в 3 мача, 3. България е загубила 6 точки в 4 мача,4. Армения е загубила 6 т. в 3 мача, 5. Дания
17.10.2012 03:04
Дотук: 1. Италия е загубила 2 точки в 4 мача, 2. Чехия е загубила 4 точки в 3 мача, 3. България е загубила 6 точки в 4 мача,4. Армения е загубила 6 т. в 3 мача, 5. Дания е загубила 7 т. в 3 мача, 6. Малта е загубила 9 т. в 3 мача